Kartepe Tatil Yorumları – Oteller Hakkındaki Tavsiye ve Şikayetler

Kartepe tatil ve otel yorumları, otellerin hizmetleri hakkında tavsiye ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kartepe dağ eteğinde yer alan Mersu A’la Konak Hotel, misafirlerine yeşil bir bahçe, restoran, aile odaları ile hizmet vermektedir. Otelde her sabah organik kahvaltı servisi vardır. Odaların hepsi ahşap mobilyalar, LCD uydu TV, merkezi ısıtma ve telefon ile donatılmıştır.

My Green Boutique Hotel, Marmara Bölgesi’ndeki Masukiye’de Kartepe Kayak Dağı’na 15 km uzaklıkta yer almaktadır. Dağ, göl veya havuz manzaralı odalara sahip olan otelde, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, restoran, bahçe, aile odaları ve düğün süiti yer almaktadır.

26 odalı Yazıcılar Otel, 3 iç mekan ve 1 bahçe restoranı ile yeme içme hizmetlerinin yanı sıra düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor. Kayak pistlerine yakın konumda bulundan tesiste toplantı salonları ve aktivite imkanları sunuluyor.

40 odalı Kartepe Park Otel, çatı havuzu, 2 restoranı, spor salonu, 300 kişilik 4 toplantı salonu, kayak kiralama merkezi, doğa aktivite imkanı, tenis, voleybol ve basketbol sahası ile konuklarını ağırlıyor. Otel bahçesindeki 400 senelik çınar ağacı ve doğal ortam dikkat çekiyor.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake