Hareketli Kartepe Geceleri – Konserler ve Yarışmalar

İstanbul ve Ankara’dan binlerce kayak severi ağırlayan Kartepe kayak merkezi, eğlenceli geceleriyle de adından söz ettiriyor. Sezonun yoğunluğuna göre sabah kadar süren partilerde misafirler müziğe ve dans etmeye doyuyorlar. Kartepe’de nasıl eğlenilir diyenler kendilerini dans pistlerinde buluyorlar.

Yaz aylarında sakin geçen Kartepe gece hayatı kış mevsiminde dur durak bilmiyor. Tatilciler hareketli gece hayatının bütün nimetlerinden yararlanabiliyorlar. En çok zirvedeki kayak merkezi ve oteller bölgesinde eğlenilebiliyor.

Kartepe gecelerinde:

 • Canlı müzik organizasyonları
 • Yarışmalar
 • Dans şovları
 • Gösteri toplulukları aktiviteleri
 • Konserler
 • Üniversite şenlikleri
 • Dans şovları
 • Mangal partileri vb. etkinlikler ile keyifli vakitler geçiriliyor.

Ayrıca ışıklandırılan pistlerde düzenlenen partilerde günün ilk ışıklarına kadar dans edip müzik dinlemek mümkün oluyor. Kartepe gece hayatı misafirlerini şaşırtıyor.

 

Kış Ayları Otellerden Yükselen Müziklerle Hareketleniyor!

Kartepe’de gece hayatı otellerin barlarında ve restoranlarında şekilleniyor. Kış sezonunun en yoğun döneminde ünlü sanatçılar sahne alıyor ve kış festivallerinde pek çok ünlü isim oluyor. Ayrıca ünlü DJ’ler programları ile gecelere renk katıyorlar.

En ünlü Kartepe eğlence mekanları:

 • Green Park Otel Bar
 • Körfez Bar
 • Nicomedia Bar
 • Kadıkonağı Bar

Kartepe’de ayrıca otellerin içerisinde açık ve kapalı alanları olan bu barlarda yerli ve yabancı içecek servisi yapılıyor. Genellikle konaklama ücretlerine dahil olan içecekler ve kokteyller sunuluyor. Kartepe gece hayatı konuklarının yüzünü güldürüyor.

 

After Ski Partiler İle Doyasıya Eğlence!

Kartepe’de nasıl eğlenilir diyenler henüz After Ski partileriyle tanışmadılar herhalde. Kartepe gece hayatı içinde yeri ayrı olan After Ski eğlenceleriyle müziğe doyacaksınız.

Üniversite gruplarının ve kayak topluluklarının düzenledikleri after ski partileri, konukların eğlence seçeneklerinden biri oluyor. Genç kayakçılar tesislere bir nevi hareketlilik getiriyor. Gündüz vakitlerinde pistlerde hünerlerini sergileyen, yarışmalar düzenleyen öğrenciler ve sporcular after ski partileri ile eğleniyorlar.

Gecenin geç saatlerine hatta sabaha kadar süren Kartepe gece hayatı eğlencelerinde;

 • langırt
 • paintball
 • kayak
 • karaoke yarışmaları düzenlenir. Birinci, ikinci ve üçüncülere ödüller verilir. Yarışmalar sonrasında ise ünlü sanatçılar karlar üzerinde kurulan sahnelerde hayranlarına en sevilen şarkılarını söylerler. Geceyi sucuk ekmek ya da otellerin ikram ettiği gece çorbası ile noktalarlar.

Kayak Turnuvaları Biter Bitmez Dans Pistlerine!

Kartepe kayak merkezi, her sene ulusal ve uluslararası kayak turnuvalarına ev sahipliği yapıyor. Kayak turnuvalarında yerli ve yabancı sporcular yeteneklerini sergiliyor ve rakiplerinin önüne geçmek için çabalıyorlar.

Turnuva bitiminde ise kayakçılar dans pistlerinde buluyorlar kendilerini. Modern ve hit müzikler ile her gece farklı bir eğlence düzenleniyor.

 

Kocaeli Geceleri İle Tanışın!

Tatilciler kent merkezine uğradıklarında Kocaeli gece hayatı ile tanışabilirler. Kaliteli ve gelişmekte olan mekanların olduğu şehirde tatilcilere farklı eğlence alternatifleri sunulur. Şehir merkezinin hareketli gecelerinde ünlü sanatçıların konserlerine de katılmak mümkündür.

Kocaeli gece hayatının ünlü mekanları:

 • Şaa’şaa Bar
 • Crash Borsa Bar
 • Gala Rest & Pub

Deniz manzaralı terasları olan otellerin clubları da yıl boyu tatilcileri ağırlayabiliyor. Sakin zamanlar geçirmek isteyenler ise Maşukiye ve Derbent bölgelerinde kamp yapabilir, doğa ile baş başa vakit geçirebilirler.

Üniversite Şenliklerine Katılın

Kocaeli, 2 üniversitesi ile tam bir öğrenci kenti. Bahar aylarında gerçekleşen şenliklere denk gelirseniz farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kartepe bölgesinin ve Maşukiye gibi yörelerin baharda sahip olduğu renk cümbüşüne tanık olmanızı önerirken gönlünüzce eğlenmenizi de isteriz. Kartepe gece hayatı içinde üniversite şenliklerinin yeri bir başkadır.

Seka Park’ta Sakin Bir Akşam Geçirin

Kartepe’nin hareketli gecelerinden ziyade daha sakin zamanlar geçirmek isteyenler kent merkezinde körfez manzaralı Seka Park’a uğrayabilirler. Sıcak bir çay ve kahve günün bütün yorgunluğunu alacaktır.

Kartepe bazen sakin bazen hareketli geceleri ile sizlere unutulmaz bir tatil yaşatıyor. Dilediğiniz eğlenceyi burada bulacaksınız. Kartepe gece hayatı ile tatiliniz daha renkli geçecek.

 

Kartepe hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Kartepe'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake