• Pelin Tunç
  Cevapla

  Yazıcılar Otelin yemeklerinin ününü duymayan yoktur herhalde. Biz özellikle web sitesindeki fotoğrafları görünce hem kar manzaraları içinde kalmaya hem de alabalık tatmaya geldik. Bizim için eğlenceli ve zevkli bir tatildi. Siz de mutlaka Yazıcılar otelde kalmalısınız.

 • Kemal Başaran
  Cevapla

  Gerçekten harika bir otel. Yemyeşil ağaçların içinde kahvaltı yapmayalı uzun zaman olmuş. İstanbul’dan gelenler bilir burası tam cennet. Nehrin yanında yediğimiz balıkların tadı hala damağımda.

 • Göktuğ Şükran
  Cevapla

  Hafta sonu turu ile geldiğimiz Kartepe’de Yazıcılar otelde kaldık. Doğal atmosferi büyüleyiciydi gerçekten. Otelde bizi çok güzel ağırladılar. Odalarımız konforlu yemekler ise destansıydı. Herkese tavsiye edebilirim.

 • Hosting
  Cevapla

  Kocaeli Kartepe tatilini tercih edenler, kэю aylarэnda Kartepe’de bulunan lьks otellerde konaklamayэ tercih ederken, yaz mevsiminde daрэn yamacэnda bulunan otellerde konaklamayэ seзiyor. Kartepe’de 2016 otel fiyatlarэ mevsimlere gцre bьyьk deрiюiklik gцsteriyor. 2016 kayak mevsiminin bittiрi bahar gьnlerinde Kartepe’nin zirvesinde konaklamak ve tertemiz bir havada dinlenmek isterseniz Kocaeli Kartepe 2016 otel fiyatlarэ sizin iзin зok uygun olacak.

Sen de Yorum Yaz

Kartepe'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kartepe Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kartepe Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake