Winterfest Otelleri – Tatil Fırsatları ve Öğrencilere Özel İndirimler

Kartepe winterfest organizasyonları ile buz gibi kış aylarını ısıtıyor!

Kayak sezonu başlar başlamaz düzenlenen Winterfest organizasyonları, Türkiye’nin En Büyük Gençlik Festivali olarak her şehirden öğrenci gruplarının ağırlıyor. 12.000’den fazla üniversite öğrencisinin katılım gösterdiği, 120 saat boyunca sınırsız eğlence sunan Winterfest, ünlü sanatçıların konserlerine, yarışmalara ve partilere ev sahipliği yapıyor.

Ocak ve Şubat aylarında 3 kez düzenlenen Whitefest, kayak merkezi otellerinin lüks otellerinde, çılgın partileriyle ve eğlenceli konserleriyle adından söz ettiriyor. 4 gün süren Kartepe Whitefest etkinliği, Türkiye’nin son yıllarda ünlü olmuş DJ’lerinin performansları ve workshop ve pop-up shoplarla dolu dolu geçiyor.

Winterfest’te Neler Var? Eğlenceye Doyacaksınız!

Kayak yapmaya, müziğe ve eğlenceye doyacağınız Whitefest organizasyonları ile kış aylarının kasvetli atmosferini geride bırakacaksınız. Güne kayakla başlayacak, ardından After Ski Party ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğleneceksiniz.

DJ’ler dünyada ve Türkiye’de hit olmuş hareketli parçaları çalacak, lazer ve dans şovları, çeşitli oyun ve aktiviteleri ve daha nice sürprizleriyle dünyanın en iyi festivallerinden olan Kartepe Winterfest, eğlenceye doymanızı sağlayacak. Winterfest oteller ise SPA merkezleri ve hamamları, kapalı havuzlaır ile yorgunluğunuzu üzerinizden atmanızı sağlayacak.

Winterfest’te Bir Gün Nasıl Geçer?

Winterfest ya da bir diğer adıyla Whitefest programı öğrencilerin otobüslerle Kartepe oteller bölgesine gelmesiyle başlar. Odalara yerleşildikten sonra kayak pistlerinde kış sporları yapılır. Akşama doğru ise program dahilinde DJ ve sanatçılar eşliğinde havai fişek gösterileri ve sponsorların yarışmaları başlar.

20.00’dan itibaren Winterfest otellerinde etkinlikler devam eder. 00:30 ile 06:00 arasında Whitefest Event Hall’de Türkiye’nin en iyi sanatçıları ve DJ’leri canlı performanslarını sergiler. onserler ve partiler sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. Gece çorbaları ikram edilir, mangal partileri yapılır.

Winterfest Takvimi ve Sanatçılar

Kartepe Winterfest etkinliği, henüz yoğun talep görmediği için düzenlenmiyor. Ancak her sene Uludağ’da winterfest organizasyonu yapılıyor. Bu sene de 01 – 05 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan Uludağ Whitefest programı:

1.gün

17:00 – 20:00 After Ski @ Beceren Teras

Caner Çalışır – Emrah İş – Kubilay Caner

00:00 – 04:00 @ Grand Yazıcı Arena

Kerimcan Durmaz

 

2.gün

17:00 – 20:00 After Ski @ Beceren Teras

Pascal Nouma – Emrah İş – Kubilay Caner

00:00 – 04:00 @ Grand Yazıcı Arena

Demet Akalın

 

3.gün

17:00 – 20:00 After Ski @ Beceren Teras

Burak King & Eypio – Emrah İş – Kubilay Caner

00:00 – 04:00 @ Grand Yazıcı Arena

Fatih Ürek

 

4.gün

17:00 – 20:00 After Ski @ Beceren Teras

Mahmut Orhan – Emrah İş – Kubilay Caner

00:00 – 04:00 @ Grand Yazıcı Arena

Ozan Doğulu Feat Ece Seçkin

Kartepe Whitefest bu sene düzenlenmese de seneye düzenlenecek gözüyle bakılıyor. Uludağ’a yolu düşecek olan kayak tutkunlarını ise Hadise, Serdar Ortaç, Hande Yener, Berkay, Erdem Kınay, Emre Kaya, Hakan Altun ve Gülşen gibi ünlü sanatçıların konserleri bekliyor.

Winterfest Otelleri – Nerede Kalmalısınız?

Kartepe kayak pistleri Winterfest organizasyonlarına ev sahipliği yaparken winterfest otelleri de konuklarının konforlu odalarında ağırlarlar. Uludağ otelleri winterfest etkinliği ile yaklaşık 12 bin kişiyi ağırlarken Kartepe’de de oteller kayak severlere pistlere yakın tatiller sunuyor.

Restoranlar, havuzlar, spor merkezleri, masaj salonları ve geniş odaları ile kayak tutkunlarına hizmet veren whitefest oteller:

 

 

Dilerseniz erken rezervasyonlarla kayak sezonunun yoğunluğundan etkilenmezsiniz.

Winterfest Fiyatları

Winterfest fiyatları, organizasyona katılan sanatçı ve DJ’lere, otelin sunduğu hizmetlere, konaklama yapılacak otele, otelin kayak pistlerine yakınlığına göre değişmektedir.

Whitefest fiyatlar aynı zamanda odanın; 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik, 5 kişilik ya da 6 kişilik olup olmamasına göre de farklılaşmaktadır. Öğrencilerin kalabalık gruplar halinde konaklamasından dolayı fiyatlar ekonomiktir. Ayrıca erken rezervasyonlarda da %10 indirim uygulanmaktadır.

Winterfest ve Whitefest turları düzenleyen firmalardan organizasyon fiyatlarını öğrenebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Bembeyaz karlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence, dans şovları, barbekü partileri ve yarışmalar sizleri bekliyor!

Kartepe hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Kartepe'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake