Öğrenci ve Kayak Gruplarına Özel Kartepe Otel Fırsatları

Kartepe sömestr tatili, özellikle çocuklu ailelerin dört gözle beklediği zamanlardandır. Karla kaplı pistlerde ailecek kayak yapmak isteyenleri, üniversitelerin kayak gruplarını ve arkadaş topluluklarını ağırlayan Kartepe sömestr otelleri, bembeyaz pistlerde tatil yapmanın ayrıcalığını yaşatmaktadır.

Eğitime kısa bir mola verildiği sömestr tatili ile dolup taşan Kartepe otelleri, SPA, restoran, oyun merkezi, fitness salonu ve kapalı havuz imkanlarıyla 5 yıldızlı hizmet verirken telesiyej ve teleferikleriyle Kartepe kayak pistlerine kolayca ulaşma fırsatı tanıyor.

Sömestr turları ile avantajlı tatiller hazırlayan tur firmaları Kartepe otellerine kayak meraklılarını ulaştırmış oluyor. Kartepe sömestr tatili eğlenceli partiler ve winterfest organizasyonları ile unutulmaz hale geliyor. Kayak otelleri ayrıca sömestr fırsatları sunuyor.

Kartepe Sömestr Otelleri – En Çok Tercih Edilen Oteller

Kartepe sömestr otelleri, okullar tatil olmadan birkaç ay önceden odalarını doldurmaya başlıyor. 2 haftalık tatil yapma imkanı sunan sömestr tatili fırsatını değerlendiren aileler, çocuklarına unutamayacakları bir karne hediyesi vermiş oluyorlar.

Ailecek konaklamaya uygun olan sömestr otelleri, kaliteli hizmetleri sayesinde her geçen yıl konuk sayısını artırıyor. Kartepe sömestr otelleri iş ve okul hayatının stresinden uzaklaşmayı sağlıyor. Konukları tarafından beğenilen ve sömestr tatili önerileri arasında yer alan Kartepe otelleri:

 

 
Önerilen Kartepe sömestr tatili otelleri, kayak okulları, kayak eğitmenleri, telesiyej imkanları, SPA merkezleri, spor salonları ve kapalı havuzları ile kış tatili anlayışını tamamen değiştiriyor. Bembeyaz dağlar ve sınırsız otel imkanları tatilcilerin Kartepe’ye tekrar tekrar gelmelerini sağlıyor.

Kartepe Sömestr Turları – Karne Hediyeleriniz Hazır!

Sömestr tatilinde nereye gidelim diye düşünen aileler çocuklarına Türkiye’nin en iyi kayak merkezlerinde tatil yapma şansı verebilirler. Kartepe sömestr otelleri, erken rezervasyon aldıkları için sömestr tatil planı birkaç ay öncesinden yapılabilir. Ayrıca Kartepe sömestr turları da ailelere ekonomik tatil seçenekleri sunabilir.

3 – 7 gün arasında düzenlenen Kartepe sömestr turları, zamanı kısıtlı olan ve yaşadığı şehre yakın yerde tatil yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsattır. Kartepe sömestr turları misafirlerine:

 • Kayak pisti ve dağ manzaralı odalar
 • Kayak dersleri
 • Rehber ile çevre gezileri
 • Aktivite olanakları
 • Eğlence organizasyonları sunmaktadır.

Ulaşım, konaklama ve yeme içme ücrete dahil olarak hazırlanan Kartepe sömest turları ailecek tatillerin vazgeçilmezidir.

Sömestr Tatilinde Kartepe’de Yapılacaklar – Kayaktan Balıkçılığa Kartepe Aktiviteleri

Sömestr tatili, kar demektir. Bembeyaz pistler, mangalda sucuklar ve özgürlüğü çağrıştıran sömestr tatili kayak yapmak için en elverişli dönemdir. 2 hafta tatil yapma fırsatı sunan sömestr, iş ve okul yaşamına da ara vermek ve dinlenmektir.

Türkiye’nin ilk kayak merkezi olan Kartepe da sömestr tatilinin en keyifli geçtiği yerlerden biridir. Kayak merkezine gelenler otellerde bulunan kayak ekipmanlarını kiralayarak ve eğitmenlerden ders alarak kayak yapmayı öğrenebilirler.

Kartepe’da sömestr tatilinde yapılacaklar:

 • Kış sporları
 • Kültür gezileri
 • Paintball
 • Kuş gözlemciliği
 • Kürek ve olta balıkçılığı
 • Mangal ve barbekü partileri
 • Afterski partileri
 • Kızak turları
 • Fotoğraf gezileri
 • Kapalı havuzlarda yüzme
 • SPA ve masaj ile bakım uygulamaları

 

Kartepe’da farklı aktiviteler sizleri bekliyor. Kartepe sömestr tatili ile unutulmaz anılar edineceksiniz.

Kartepe Sömestr Otel Fırsatları – Erken Rezervasyon Kampanyaları!

Kartepe sömestr tatili döneminde yoğun olduğu için erken rezervasyon yaptırmakta fayda var. Şubat’ta çıkılan sömestr tatilinden önce Kartepe sömestr otelleri tarafından hazırlanan kampanyalardan da yararlanılabilir.

İstanbul ve Ankara gibi yakın kentlerden yoğun ilgi gören Kartepe’de oda fiyatları yükselmektedir. Sömestr tatili döneminde Kartepe otel fiyatları kişi başı 100 – 250 TL arasında değişirken birkaç ay önceden erken rezervasyon yaptırdığınızda bu ücretler daha da düşmektedir. Dileyen konuklar için de 1 hafta süren sömestr turları ekonomik olmaktadır.

Dilerseniz çok geç olmadan erken rezervasyon yaptırarak sömestr tatil fırsatları ve kampanyalarını değerlendirebilir, bütçe dostu tatiller yapabilirsiniz.

 

Kartepe hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Kartepe'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake