Kartepe Kent Otelleri İle Tatile Doyacaksınız!

Kocaeli Kartepe’nin heybetli dağlarının yanında Maşukiye, Derbent gibi doğal güzellikleri ile adından söz ettiriyor. Bu durumun farkına varanlar ise çevre ilçelerde ve kent merkezinde otel ve pansiyon açıyorlar. Var olan Kartepe şehir otelleri ise hizmetlerini iyileştirip konuklarını daha çok memnun etmeyi hedefliyorlar.

Kartepe kayak merkezi otelleri de pistlere yaklaşık 30 dakikalık mesafede olduğu için şehir otellerini tercih etmek dezavantaj olmuyor. Kocaeli otelleri ve Maşukiye’deki konaklama tesisleri en çok tercih edilenlerden oluyor. Yaz mevsiminde Kartepe’ye gelenler ise bungalovları ve dağ evlerini tercih ediyor. Siz de doğa ile iç içe konumda kurulmuş, orman ve dağ manzaraları ile konuklarını ağırlayan otelleri tercih ederek farklı bir kayak tatili yapabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kartepe Şehir Otelleri

Hem kayak merkezine hem de evime yakın olayım diyorsanız Kartepe şehir otellerini tercih edebilirsiniz. Ormanlık alanlarda, şelalelerin yanında, balık restoranlarıyla çevrilmiş Maşukiye ve Kocaeli otelleri alternatifiniz olabilir. Müdavimleri olan ve en çok tercih edilen Kartepe şehir otelleri ise şunlar:

 

Kartepe Şehir Otelleri – Sunulan İmkanlar ve Avantajlar

Kartepe şehir otelleri, misafirlerinin her türlü ihtiyacına cevap verdiği için kayak merkezinin lüks tesislerini aratmamaktadır. Hatta merkezi konumları nedeniyle daha yoğun talep görmektedir.

 

Siz de Kocaeli ve Maşukiye’deki otellerde kalarak hem bölgenin tarihi ve turistik öğelerini yakından tanıyabilir hem de kayak merkezinin kalabalığından uzaklaşabilirsiniz. Bahar aylarında yemyeşil ağaçları ve dereleri ile sizi karşılayan Maşukiye’de otelinizde sunulan alabalık lezzetlerinin de tadına bakabilirsiniz. Köyleri gezebilir, yöresel dükkanlardan alışveriş yapabilir, bol bol fotoğraf çekersiniz.

• Otogar transferleri,
• Oda çeşitliliği,
• Kayak merkezlerine ulaşım,
• Tur imkanları,
• Paintball ve safari turları, olanakları sunan şehir otellerinde de kalabilirsiniz. Tur ve tatil firmalarıyla anlaşarak şehir otellerinde kalırsanız ekonomik fırsatlardan da yararlanmış olursunuz.

 

Kartepe Şehir Oteli Fiyatları – Ekonomik Tatiller

Kartepe şehir oteli fiyatları otelin sahip olduğu imkanlara, kayak pistlerine yakınlığına, hazırlanan eğlence ve aktivitelere göre değişiyor. Merkezde bulunan butik oteller ve pansiyonlar ekonomik olurken termal oteller lüks kategorisine girerek fiyatlarını artırıyor.

Kayak tutkunlarının ve arkadaş gruplarının ya da gözlerden uzak tatil yapmak isteyenlerin tercihi olan Kartepe bungalov evleri ve dağ evi fiyatları 4 – 5 kişi konaklamalarda bütçe zorlamıyor. Yılbaşı ve sömestr tatillerinde yüksek rakamlara ulaşan Kartepe bungalov evleri fiyatları erken rezervasyon dönemlerinde düşüyor.

Siz de kayak merkezine ve şehre yakın tatil yapmak isterseniz Kocaeli otelleri ve Maşukiye bölgesinin konaklama imkanlarından yararlanabilirsiniz. Sezona özel kampanyaları da takip etmeyi unutmayın…

 

 

Tüm Kartepe otellerini incelemek için tıklayın…

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake