Kartepe Restoranları – Meşhur Alabalık Lezzetler

Kartepe restoran seçenekleri kayak merkezine tatil yapmaya gelenlerin damak zevkine hitap ediyor. Marmara ve Karadeniz mutfağının özelliklerini taşıyan Kartepe’de restoranlar pist manzaralı masalarında enfes lezzetler servis ediyorlar. Ayrıca Kartepe yolu üzerinde ve Maşukiye’de birbirinden lezzetli yemekler hazırlayan Kartepe restoranları bulunuyor.

Kartepe’de ne yenir, otellerde mi yoksa restoranlarda mı yemek yiyelim diye düşünüyorsanız alternatiflerinizin otel restoranları olmadığını bilmelisiniz. Kartepe otelleri genel olarak sadece kahvaltı hizmeti verdiği için öğle ve akşam yemekleri için Kartepe restoranlarını seçmeniz gerekecektir.

Kartepe yemek yenilecek yerler açısından nehir kenarında ve kayak merkezi yolu üzerinde farklı seçenekler sunmaktadır. Kartepe restoranları:

  • Kiremitte Tereyağlı Alabalık
  • Kiremitte Köfte
  • Kiremitte Tavuk
  • Kiremitte Sucuk
  • Kiremitte Kavurma
  • Patlıcan Salatası, Haydari, Şakşuka, Acıka
  • Eşme Ayvası
  • Kocayemiş

 
gibi Kartepe’ye özgü lezzetler hazırlamaktadır. Kartepe restoran menülerinde kiremitte köy lezzetleri meşhur olduğu kadar dünya mutfaklarından lezzetler ve fast food yiyecekler de yer almaktadır. Özellikle Maşukiye restoranları Kartepe’de yeme içme seçeneklerini genişletmektedir. Kayak merkezine de yakın olan Maşukiye restoranlarında taze alabalıkları tatmak mümkündür.

En Çok Tavsiye Edilen Kartepe Restoranları

Kartepe’de nerede yemek yenir diye merak edenler için oteller dışında Kartepe yolu üzerindeki ve Maşukiye’deki restoranları önerebiliriz. Maşukiye alabalık restoranları, Kartepe’yi ziyaret eden herkesin uğradığı yerlerden.

Kartepe otelleri arasında birkaç tesisin restoranı da dağ manzarasına karşı öğle ve akşam yemeklerini yemek isteyenleri ağırlamaktadır.

Kartepe Restoranları Nerede? – Orman İçi Restoranlar

Kartepe restoran ve alabalık tesisleri kayak merkezinin en güzel yemeklerini sizler için hazırlıyor. Kayak merkezi yolu üzerinde yer alan Kartepe’nin en iyi restoranları:

Saklı Bahçe Restaurant

Adres: Alabalık Vadisi Maşukiye Kartepe

Tel: 0262 354 21 90

Web: http://www.saklibahcerestaurant.com/

Kartepe Manzara Restaurant

Adres: Kartepe Green Park yolu 7. Km, Kartepe

Tel: 0539 678 41 61

Web: http://www.kartepemanzara.com/

Vadi Restaurant

Adres: Çınarlı, Alabalık Sk. No:22, 41295 Kartepe

Tel: 0262 354 22 02

Yayla Alabalık

Adres: Soğuksu Mah. Çiftlik Cad. No:27 Maşukiye Kartepe

Tel: 0262 354 26 58 – 21 03

Web: http://www.yaylaalabalikmasukiye.com/

Şelale Restaurant

Adres: Dereiçi Mevki, 41290 Kartepe/Kocaeli

Tel: 0262 354 33 25

Cansu Alabalık Tesisleri

Adres: Soğuksu Mahallesi, Asmalı sk, 41295 Kartepe/Kocaeli

Tel: 0262 354 38 98

Taşhan Restaurant

Adres: Maşukiye Mah. Leyla Atakan Cad. No: 86

Tel: 0262 354 30 53

Maşukiye Değirmen Restaurant

Adres: Alabalık Vadisi Maşukiye / Kartepe – Kocaeli

Tel:  0262 354 28 44

Web: http://www.masukiyedegirmen.com/

Koru Restaurant

Adres: Alabalık Vadisi Maşukiye Kartepe

Tel: 0262 354 38 31

Web: http://www.korurestaurant.com/

Kartepe restoran seçeneklerini inceleyerek damak zevkinize en uygun yerde lezzetli Kartepe yemeklerini tadabilirsiniz. Alabalık tesislerinde taze balıkları, şelale kenarlarında köy kahvaltılarını denemenizi öneririz.

Kartepe Restoran Fiyatları – Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Kartepe restaurant fiyatları, restoranın kayak merkezinde olup olamamasına, pistlere yakınlığına, menü içeriklerine ve otel bünyesinde yer alıp almamasına göre değişmektedir. Kartepe kayak merkezi otel restoranları kahvaltı hizmetlerini oda ücretlerine dahil ederken Kartepe restoranları da ekonomik menüleriyle her bütçeye hitap ediyor.

Kartepe restoran fiyatları kişi başı 50 – 100 TL arasında değişebiliyor. Balık restoranları biraz daha pahalı olabiliyor.  Kartepe’de yemek yenilecek yerler ve restoran seçenekleri geniş olduğu için, misafirler damak zevklerine uygun menüler bulabiliyorlar. Dağ ve deniz manzaralı, dere ve şelale kenarı restoranlar güler yüzlü hizmetleriyle tatilcileri kendine hayran bırakıyor.

 

Kartepe hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Kartepe'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake