• Osman Rasim
  Cevapla

  Arkadaşımın tavsiyesiyle gittiğim otelden memnun kaldım. Kartepe’nin en iyi otellerinden biri diyebilirim. Ailecek tatil yapmak isteyenler için nezih bir yer.

 • Saniye Tatrım
  Cevapla

  Park Otel’de geçen Şubat ayında kaldık ve çok rahat ettik. Odalarımızın manzarası şahaneydi. Spor salonunda ve kayak pistlerinde vakit geçirdik. Hijyene önem veren bir otel olduğu için benden tam not aldılar zaten. Size de tavsiye ederim.

 • Türkü Lokman
  Cevapla

  Balayı için Kartepe’de kayak yapmayı tercih ettik. Park Otel’de daha önce kaldığımız için yine buraya geldik. Otelimizin spor salonu, kayak imkanları, yemekleri ve manzarası gerçekten müthiş. Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz.

Sen de Yorum Yaz

Kartepe'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kartepe Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kartepe Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake