Butik Otel Pansiyon Dağ Evi Bungalov Fırsatları

Kartepe otel fiyatları, her bütçeye hitap ettiği için oteller, hafta sonu ve yılbaşı kaçamaklarına ev sahipliği yapıyor. Lüks ve ekonomik otellerin bulunduğu Kartepe’de aynı zamanda butik otel, dağ evi, bungalov ve pansiyon seçenekleri de bulunuyor.

Özellikle yılbaşı ve sömestr dönemlerinde artan Kartepe otel fiyatları, sezon başlarken erken rezervasyonlarla indirimli hale getirilebiliyor. Kartepe otel fiyatları ve kayak fırsatları sayesinde ailecek kış tatili yapmak mümkün oluyor.

Kartepe’de Lüks Otel Fiyatları – Kaliteli Hizmet İsteyenlere Özel

Kartepe lüks oteller açısından birkaç seçenek sunuyor. Kayak merkezinde 4 yıldızlı oteller lüks kategorisinde sayılıyor. Ortalama 50 – 200 arası değişen oda sayısına sahip olan Kartepe lüks otelleri; SPA merkezi, kayak okulları, spor salonları, toplantı salonları, masaj odaları, kayak mağazaları, hamam, havuz ve sauna vb. hizmetler sunuyor.

Kartepe lüks otel fiyatları, kişi başı gecelik 100 – 200 TL arasında değişiyor. Kartepe lüks otel fiyatları otelin sahip olduğu imkanlara, kayak pistlerine yakınlığına, hazırlanan eğlence ve aktivitelere göre değişiyor.

Kartepe’de 5 Yıldızlı Otel Fiyatları – Erken Rezervasyon Fırsatları

Kartepe’da 5 yıldızlı otel bulunmuyor ancak 5 yıldızlı otel konforu isteyenler lüks hizmet veren kayak merkezi otellerinden yararlanabilirler. Kartepe 5 yıldızlı oteller yerine 4 yıldızlı tesislerde kalacak olanlara SPA hizmetleri, açık büfe kahvaltılar, eğlence ve kış sporu olanaklarının yanında transfer hizmetleri, tur imkanları, kayak ekipmanı kiralama ve eğitim alma seçenekleri sunuluyor.

Kartepe 5 yıldızlı otel fiyatları, elbette diğer tesislere göre biraz daha fazla. Kartepe 5 yıldızlı otel fiyatları ve 4 yıldızlı tesisler 100 – 200 TL arasında değişiyor. Kartepe 5 yıldızlı otel fiyatları erken rezervasyon imkanları ile düşürülebiliyor.

 

Kartepe Butik Otel Fiyatları – 60 TL’den Başlayan Fırsatlar!

Ormanlık alanlarda ve dere kenarlarında vakit geçirmeye, doğa ile iç içe olmaya imkan tanıyan Kartepe butik otelleri, kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. Lüks otellerle karşılaştırıldığında da bütçenizi rahatlatacak.

Kartepe butik otel fiyatları, işletmenin konumuna, oda sayısına ve özelliklerine, verilen hizmetlere, sezona, istenen ekstralara göre şekilleniyor. Kartepe butik otel fiyatları 60 – 150 TL arasında değişiyor. Kartepe butik otel fiyatları dahilinde oda kahvaltı hizmet sunuluyor.

Kartepe Pansiyon Fiyatları – 100 TL’ye Konforlu Odalar!

Kartepe pansiyonları olarak nitelendirebileceğimiz bir konaklama seçeneğiniz yok. Bilindiği gibi buradaki tesislerin hepsi 2 – 4 yıldız arasında. Ancak Maşukiye bölgesinde bulunan pansiyonlarda kalabilirsiniz. Maşukiye Kartepe pansiyon fiyatları 50 – 100 TL arasında değişiyor.

Maşukiye Kartepe pansiyon fiyatları bölgedeki lüks otel fiyatlarına göre oldukça avantaj sağlıyor. Ağaçlarla kaplı bahçeler, dere ve şelaleler içerisindeki pansiyonlar özellikle yaz mevsiminde tatil yapmak için ideal oluyor.

Kartepe Bungalov Evleri Fiyatları – Macera Arayanlara!

Kartepe bungalov evler, kayak merkezlerine yakın ve manzaralı olması nedeniyle tercih edilen tatil birimlerindendir. Kayak tutkunlarının ve doğasever arkadaş gruplarının ya da gözlerden uzak tatil yapmak isteyenlerin tercihi olan Kartepe bungalov evleri fiyatları 4 – 5 kişi konaklamalarda ekonomik olmaktadır. Yılbaşı ve sömestr tatillerinde yüksek rakamlara ulaşan Kartepe bungalov evleri fiyatları erken rezervasyon dönemlerinde düşüyor. Kaçırmamak gerek!

Kartepe Dağ Evi Fiyatları – Ailecek Tatilin Adresi!

Kartepe dağ evi fiyatları; dağ evinin pistlere yakınlığına, sunulan hizmetlere, tesis imkanlarına, oda seçenekleri ve istenen ekstra hizmetlere göre değişiyor. Kartepe otel fiyatları kalabalık grupların ekonomik tatil yapmasını sağlıyor.

Birden fazla yatak odası, mutfak, şömine ve banyo gibi ayrıntılara sahip olan Kartepe dağ evleri evinin sıcaklığını arayanlar için ideal oluyor. Kartepe dağ evi fiyatları, gecelik kişi başı 100 – 250 TL arasında değişebiliyor. Kartepe dağ evi fiyatları için önceden rezervasyonlar da fiyatları düşürmede etkili oluyor.

Hangisi Daha Ekonomik? Kayak Merkezi Otel Fiyatları

Kartepe otel fiyatları, kış mevsiminde kayak sezonu başlar başlamaz artıyor. Bu nedenle erken rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Kayak merkezinde kalmak isteyenlerin 2 – 4 yıldızlı tesisleri tercih etmesi gerekiyor. Ailecek ya da arkadaş gruplarıyla tatil yapacak olanlarsa dağ evleri ve bungalov evlerden yararlanabilirler.

Dileyen konuklar ise Kocaeli merkezinde yer alan otelleri seçebilirler. Şehir otelleri sezona göre 70 – 250 TL arasında oda fiyatı talep edebiliyor. Ancak kayak merkezine yarım saat uzaklıkta olacaklarını unutmamalılar.

 

Kartepe hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Kartepe'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake