• Gökhan Tunç
  Cevapla

  Otelimizin yemyeşil bahçesi o kadar huzurluydu ki eve dönmek istemedik. Biz bahar ayında geldiğimiz için kayak yapmaya pek fırsatımız olmadı. Ama gezilere ve paintballa katıldık. Otelimiz çok rahattı. Herkes güler yüzlü, siz de gelin.

 • Umur Ümit
  Cevapla

  Motali Life gerçekten kaliteli bir otel. Çok rahat ettim. Yemekleri ve odaları övebileceğim birimlerden. Seneye tekrar geleceğim.

 • Melek Emek
  Cevapla

  İstanbuldan iş toplantısı için geldiğimiz Motali Life bizi gayet iyi ağırladılar. Küçük bir grup olduğumuz için toplantı salonu ihtiyaçlarımızı gayet iyi karşıladı. Herkese teşekkürler.

Sen de Yorum Yaz

Kartepe'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kartepe Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kartepe Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake