• Can Kuleli
  Cevapla

  Otelde 2 hafta kaldık ancak dilediğimizce tatil yapmayı başardık. İlk defa kayak yaptığım için zorlansam da oteldeki eğitmenim bana çok yardımcı oldu. Yemekler ve oda manzarasına diyecek yok. Hiçbir şikayetimiz olmadı otelde. Siz de gelmelisiniz.

 • Mert Ali Kolcu
  Cevapla

  Eğer siz de bizim gibi kayak meraklısıysanız adresiniz pistlere en yakın otel olsun. Bunların en lüksü de Green Park. Ailecek hem keyifli hem de huzurlu zamanlar geçirdik. Otel hizmetleri dört dörtlük. Saunası, spası, spor salonu var.

 • Derman Ferah
  Cevapla

  Green Park Resort her yıl kayak yapmak için kaldığım otel. Çalışan ekibi artık ailemden biri gibi. Yemeklerden odalara kadar hep temiz ve düzenli. Fiyatları da uygun, tavsiye ederim.

Sen de Yorum Yaz

Kartepe'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kartepe Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kartepe Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake