• Kübra Polat
  Cevapla

  Burada yaptığım kahvaltının tadını anlatamam size. Otelde kaldığımız her gün köy kahvaltısı ile uyandırıldık. Mükemmel lezzetler var. Otel sahipleri de çok iyi. Seneye yine geleceğim.

 • Sevda Deniz
  Cevapla

  Butik otel olmasından dolayı konuklarla daha yakından ilgileniliyor. Yemeklerine hayran kaldım yarıca. Özellikle bahar ve yaz aylarında gelmekte fayda var. Atmosferi süper, size de öneririm.

 • Fadime Hatun Yargıç
  Cevapla

  Kuş sesleri içinde uyanmak isteyenler için mükemmel bir otel. Etrafı da ağaçlarla çevrili. Kışın bahçesinin tadını çıkaramasanız da yazın burada vakit geçirmek güzel oluyor. Alterantif Kartepe konaklaması isteyenlere öneririm.

Sen de Yorum Yaz

Kartepe'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Uludağ'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Kartepe Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Kartepe Otelleri

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake